wtorek, 11 stycznia 2011

www.projekti.pl


Sylwia Liana jest autorką bloga, na którego trafiłam po przeczytaniu komentarza do zamieszczonego tu u mnie posta. Z boczku strony znalazłam napisane drobnymi literkami "projekt i.."   ... kliknęłam.

Byliście tam już ???

Zatopiłam się w tekstach, zabawnych opisach i rysunkach, a po obejrzeniu zdjęć realizacji ogarnęła mnie wielka   z a z d r o ś ć  !!! Zaraz potem jechałam na spotkanie ( a droga była długa ) i zastanawiałam się, co ja mam z tym zrobić.
Zazdrość zazdrością, ale postanowiłam jednak podzielić się z Wami moim zachwytem i pokazać Wam co można zrobić ze ściana w kuchni, regałem na książki czy ścianą w korytarzu i jak pięknie można połączyć projektowanie wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych z klasyką i stylowymi elementami, które zapierają dech w piersiach i dodają naszemu otoczeniu klimatu, zapachu i harmonii...

Ten projekt widnieje na stronie pod nazwą "opętany byk"Stary niedzwiedz mocno śpi...


"pawie oczko" : no i to, co tygryski lubią najbardziej :)Nie przegapcie pozostałych projektów!  Zobaczcie łazienkę opętanego byka i detale tego, co tygryski lubią najbardziej. Koniecznie zajrzyjcie do sklepu freeDOM i na chwile pomyślcie o aranżowaniu wnętrz jak o dziecięcej zabawie pozbawionej wszelkich barier, ograniczeń i zasad :)

Jak to dobrze Li że działasz w Krakowie ;)

2 komentarze:

 1. Po raz pierwszy w życiu mnie coś takiego spotyka:) Dziękuję.
  Oczywiście nie mam nic przeciwko takiej reklamie:)
  Wnętrza to niestety taka branża (w Polsce), w której w dużej mierze decyduje za nas klient bo to są jego pieniądze i to on musi si odważyć. Życzę więc wyluzowanych klientów. Na szczęście tych jest coraz więcej.
  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. pozdrawiam również i czekam na Twoją książkę ;)

  OdpowiedzUsuń