sobota, 8 marca 2014

Skośnonogie stoły, stoliki i stołki


Każdy z nas ma jakieś preferencje.
Moje zmieniały się z czasem wraz z dojrzewaniem, dorastaniem i starzeniem się. Kiedyś serce biło mi szybciej na widok form prostych, pionów i poziomów, gładkich płaszczyzn i niczym nie zmąconej symetrii. Ale pewnego dnia coś zmąciło tą równowagę. Odkryłam "Skosa". Był dla mnie jak powiew młodości, radości i niczym nie skrępowanej swobody. Pozostał w moim sercu do dzisiaj i dzisiaj właśnie, po długiej niebytności na blogu, postanowiłam go zaprezentować w towarzystwie całej drużyny "skośnonogich" :)

Takie stoły, biurka i stoliki kawowe znajdziecie na stronie Tide design
Podobne, rodzime produkcje kupicie na portalu My Maze
wersja dębowa Vintage jest też w ofercie Spółki Meblowej i Ton'uZ białym blatem, do znalezienia na stronach Dan Form


Skośnonogie z  naszej niezastąpionej IKEI Stół na skośnych nogach, który wygląda jakby był w drodze dokądś. Te ze zdjęcia możecie łapać na Scandinavianliving


i inne jeszcze z tego sklepu :I na koniec skośne nóżki maczane w farbie ze strony anotherdesign :


Nie uważacie, że są urocze zarówno w stylizacji pastelowej jak i poważnej, połyskująco-czarnej czy całkowicie naturalnej ? Cokolwiek o nich nie myślicie, to one przerwały trzymiesięczne milczenie na moim opustoszałym już blogu ;) 

6 komentarzy:

 1. o tak, i love it.....i myślę już od dłuższego czasu jak by tu sobie samemu taki mebel zrobić....a jak za długo myślę to pewnie coś z tego będzie kiedyś, może do tego czasu moda nie minie:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma obaw, że moda minie, bo ten wzór wciąż wraca, a poza tym nie ma się co przejmować modą jeśli coś się nam podoba :) Jak już zrobisz taki to się pochwal na blogu koniecznie !! Chętnie zobaczę :)

   Usuń
 2. Cudne!!!:) Też lubię skośne nóżki wszelkiego rodzaju! I cieszę się, że piszesz- zaglądałam od czasu do czasu w poszukiwaniu nowych inspiracji... i są:D !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się bardzo cieszę, że Pani 'działa' : ). może i domoranking ruszy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Dziękuję. Powoli się zbieram do zestawień :) Dziękuję za komentarz. Teraz to już muszę się zebrać ;)

   Usuń