poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Nowe gwiazdy na ściance ;)


Dzisiaj pokaże Wam, co dzieje się "na ściance", a czego nie pokazał Wam Pudelek i Plotek! :D
Wreszcie oprawiłam nowe plakaty, które dotarły do mnie z Mybaze.com i zachwycona efektem postanowiłam podzielić się z Wami widokiem ściany z tymi plakatami oraz obrazami i plakatami z moich wcześniejszych zakupów. Ustawiałam je w różnych konfiguracjach, które możecie podejrzeć na moich zdjęciach.


Muszę przyznać, że mam bardzo emocjonalny stosunek do każdego obrazka, który znajduje się w moim domu i trudno mi nawet oceniać jak prezentują się one dla osoby postronnej. W tym wypadku jestem totalnie pozbawiona zmysłu projektanta - obserwatora, a staje się mieszkańcem - zbieraczem pamiątek :)
Niemniej jednak czynność przestawiania ramek z miejsca na miejsce i tworzenia nowych kompozycji i ustawień zawsze wzbudza we mnie uczucie dziecięcej radości i szczęścia :) 
Mam nadzieję, że uczucie to i Wam nie jest obce. Mam nadzieję, że wśród Was również są tacy, którzy budząc się rano patrzą na swoją ściankę z wybranymi przez siebie, ulubionymi zdjęciami, grafikami czy obrazami i tak jak ja, nie wyobrażacie sobie pustych ścian wokół siebie.


A wiecie co lubię najbardziej ? Najbardziej podoba mi się, kiedy ramki z czymkolwiek one maja w środku, mogę sobie dowolnie ustawiać na podłodze, komódkach, listwach obrazowych, szafkach i nie ogranicza mnie jeden gwóźdź wbity w ścianę nad kanapą. Wtedy w ramach wzbogacania się o nowe plakaciki, zdjęcia i obrazki zmieniam sobie aranżację zgodnie z nastrojem lub wtedy, kiedy szukam pretekstu do niepracowania :) 
Dla zainteresowanych podaje informację, że na mojej ścianie znalazły się :
- plakat (druk limitowany) z Ogólnopolskiej Wystawy Architektury Wnętrz zakupiony w sklepiku Muzeum Narodowego w Warszawie
- obraz osła Tomka Poznysza
- plakat do filmu Almodovara "tie me up, tie me down" ze sklepu Mybaze.com
- obrazek na płótnie z cyklu Piktogramy Agaty Kosmali
- plakat "Be free" z Mybaze.com
- plakat Bauhaus - reprodukcja "Staatliches Bauhaus in Weimar" Herberta Bayer'a


8 komentarzy:

 1. Ale masz ładnie! Nie powinno mnie to dziwić, przecież znam Twoje projekty ;) Ja też w temacie grafiki na ścianach itd... lubię dużoooo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale miłe słowa :) Dzięki. Najgorsze, że ja tak na prawdę kocham minimalizm, a u siebie mam zbieraninę przedmiotów :) Ale grafikom na ścianach też nie mogę się oprzeć :D

   Usuń
 2. Grafiki piękne, mieszkanie boskie!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajnie ożywiły wnętrza! :) osiołek jest the best ;-)
  Pozdrowienia! Basia.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne wnętrza, a osiołek... intrygujący!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam wszystkim :) Również w imieniu Osiołka ;)

  OdpowiedzUsuń