niedziela, 8 lipca 2012

THG - unikatowe baterie


Unikam zwykle efektu przerostu formy nad treścią, bo jestem zdania, że funkcjonalność powinna być główną cechą przedmiotu użytkowego. Prostota zwykle załatwia sprawę dobrego wyglądu i cena powinna być wypadkową tych dwóch cech. Czasem jednak dzieje się inaczej i zaczynam zachwycać się wyrobami, których cena kompletnie nie adekwatna jest do funkcji, jaka maja one do spełnienia. Ich wygląd, jakość i szlachetność materiałów z jakich są wykonane zaczynają być wartością dodaną. 

Przy okazji wizyty w sklepie Greston, dowiedziałam się, że niebawem w sprzedaży pojawią się baterie THG. Koło września można będzie tam zobaczyć pierwsze ich egzemplarze, a na razie dzielę się zdjęciami.O ceny baterii THG można dowiedzieć się w Grestonie, ale należy nastawić się na kwoty, które przerastają kwotę o jakiej pomyśleliśmy pierwotnie wiedząc, że to produkt z wyższej półki. 
Pomimo tego jestem nimi zachwycona, bo łazienka wyposażona w jedną z takich baterii staje się zjawiskowa. 
Wyposażenie łazienki w taki przedmiot zdecydowanie daje nam gwarancje zachwytu każdego gościa :)

3 komentarze:

 1. te z kokardką, (a może muchą?) są rewelacyjne. Drugim typem są te w kształcie jajka z niebieskim czubkiem.Już je widzę w mojej łazience!

  OdpowiedzUsuń
 2. akcesoria łazienkowe4 września 2012 15:47

  Solniczka/pieprzniczka urocze, ale bateria z tymi kwiatowymi ornamentami po prostu powala.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też uważam, że są cudne. Są może "przefajnione", ale w taki pozytywny sposób.

  OdpowiedzUsuń