niedziela, 25 sierpnia 2013

Wzory design - edycja światło - fotorelacja


Wpadłam wczoraj na Mokotów, żeby zobaczyć lampy, których nie znajdziemy w sklepach z oświetleniem. Młodzi twórcy, innowacyjne rozwiązania, radosne pomysły i bardzo miła atmosfera. Zrobiłam kilka zdjęć, kilka zrobił Szymon i teraz mogę podzielić się z Wami tym co zobaczyłam.
Moją opinię o targach i wystawionych produktach oraz kilka jeszcze zdjęć znajdziecie na domorankingu. Tam, jak zwykle stworzyłam mój własny ranking, a tutaj ograniczę się do zdjęć, nazw i pochwał :)

Zaczynam od najbardziej fotogenicznych lamp. 
Na początek lampy z metalu Archerlamps projektu Małgorzaty Archer. (info na stronie archerlamps.com )


Największą przyjemność dało mi fotografowanie ażurowych lamp trio design (ich strona trochę jakby nie działa, więc może innym razem spróbujcie : triodesign.carbonmade.com)
Piękne lampy modernistyczne pokazało modern design. Są to oryginalne lampy z lat 60-tych i niestety niektóre z nich mocno nadszarpnął ząb czasu, ale na zdjęciach prezentują się fajnie :) (strona : modernizmdesign.pl )Poniżej looks&works , proj. Karol Florek (strona internetowa : looksworks.com )


Kolorowe kapelusze krasnali undesign (strona internetowa projektanta : http://undesign.pl/ )Świecące kulki z bawełnianej niteczki cotton ball lights (do znalezienia i kupienia na cottonballlights.pl )Żarówki na kolorowych kabelkach : bylight (http://bylight.pl/


i cablepower ( do kupienia na cablepower.cba.pl ) 


Czas na składane lampy norla design do odnalezienia na http://norladesign.comPoniżej kolorowe lampy unikalne.pl (w różnych kolorach do kupienia na stronie : www.unikalne.pl )


I na koniec najpiękniejsze z wystawionych lamp (niestety trudne do sfotografowania i zdjęcia nie oddaja ich uroku) : radical q Raz jeszcze zapraszam na domoranking , gdzie znajdziecie kilka jeszcze zdjęć z wydarzenia. Raz jeszcze dziękuję za miłe rozmowy i pomoc w zbieraniu informacji. 


2 komentarze:

  1. Witamy! Jest nam niezmiernie miło, że znalazło się tu miejsce na nasze lampy. Bardzo się cieszymy, że się podobały! Pozdrawiamy serdecznie i podajemy nowa, działającą stronę : http://triodesign.wix.com/triodesign

    OdpowiedzUsuń