środa, 5 października 2011

Obrazy we wnętrzu Art Deco


W zeszłym tygodniu pisałam o powstawaniu apartamentu inspirowanego stylem Art Deco. Ostatnim elementem, który pozostał nam do wkomponowania w tą przestrzeń były obrazy. Zastanawiałam się wtedy nad zdjęciem Murzynki, które ostatecznie, zachęcona wsparciem Kasi Gal , zdecydowałam się umieścić w salonie. Teraz mam przyjemność zaprezentować Wam efekty :)Do wnętrza trafił też obraz Wioriki Zagórowskiej z grupy PAINTHOUSE, który oprawiony został w piękną stylową ramę z czeczoty. Obraz cudownie wkomponował się w klimat jadalni. 
Przy wejściu powiesiłyśmy zdjęcia wydrukowane na podkładzie płóciennym. Autorem zdjęć "Orsay Clock" i "From a Window of the Louvre" jest Tom Artin.
Wspominałam już w komentarzach, ale korzystając z okazji dodam raz jeszcze , że wnętrze oglądać będzie można w numerze 11, listopadowym czasopisma VILLA, z czego bardzo się cieszę :)))

5 komentarzy:

 1. Zdjęcie, które wybrałaś świetnie się prezentuje, zdecydowanie przykuwa uwagę. Gratuluję publikacji!

  OdpowiedzUsuń
 2. Robi wrażenie! Bardzo stylowe wnętrze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłam magazyn VILLA, specjalnie dla tego apartmentu. Pięknie! Jestem pod wrażeniem mebli i drzwi. Bardzo podoba mi się "skórzana łazienka".

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to zdjęcie nadaje całości charakteru. Wnętrza rewelacyjne, gratulacje!

  OdpowiedzUsuń