piątek, 5 października 2012

Spółka MeblowaJeżeli jeszcze nie zetknęliście się ze Spółką Meblową to nadarza się ku temu okazja. Ponieważ znam jej twórców, to mogę okazać się nieobiektywna, ale możecie to łatwo zweryfikować odwiedzając ich showroom na ul. Króżańskiej w Warszawie : 


Ich meble powstają z dzikiej i nieokrzesanej pasji dwóch absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, którzy osiągnąwszy sukcesy zawodowe w dziedzinie reklamy i marketingu postanowili stworzyć własną markę i tchnąć w nią ducha artystycznego szaleństwa, dojrzałej perfekcji i radości twórczej :)

Swoim produktom nadają pełne ciepła i poetyckiej fantazji nazwy, godzinami dopieszczają ich fakturę, eksperymentują, szukają, tworzą. 
Ja pokażę kilka z ich stołów, które podobają mi się najbardziej i będą to : stół z powyłamywanymi nogami, Architekt, sputnik, Heritage, Toshiro.Muszę też wspomnieć koniecznie, że nie tylko każdy z wzorów można dostosować wielkością do swoich potrzeb, ale także zamówić mebel, kuchnie czy bar z litego drewna.

Ceny, wymiary, namiary i całą masę informacji znajdziecie na ich stronie : www.spolkameblowa.pl
Aktualności, komentarze, nowinki na fun page'u na Fb : www.facebook.com/SpolkaMeblowa

P.S. Wiem Wojtek, zabijesz mnie za ten tekst o szaleństwie i sukcesie zawodowym ;)

6 komentarzy:

 1. Szaleństwo jak najbardziej. Na sukces wciąż czekam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne! Szkoda, że w Warszawie:)) Sukcesu szczerze życzę, ale pewnie niepotrzebnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne stoły, idę oglądać :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy! Fajnie wcześniej do nas zadzwonić np. 607 772 724. Czemu szkoda że w Warszawie :-)??? Meble wysyłamy w różne piękne miejsca. Magda, przepraszam za kryptoreklamę. Wojtek, Spółka Meblowa

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne i minimalistyczne meble. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardo ładne meble. Podobne do tych tu: meble-sfd.com

  OdpowiedzUsuń