wtorek, 9 października 2012

twórcze rozmowy w ramach Łódź Design

Festiwal Łódź Design przez 5 lat swojej działalności (od 2007 roku) dał się poznać jako miejsce inspirujących spotkań i wydarzenie na którym warto bywać. Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia, ale dla mnie jest to zawsze moment przestawienia się na inne, świeższe, bardziej odważne tory myślenia o projektowaniu. Już sama forma prezentacji w budynkach pofabrycznych, w przestrzeni miasta i małych galeryjkach powoduje, że prezentowane tam projekty wchłania się w z surowego otoczenia i zapamiętuje na dłużej.
Ale pojawiło się w tym roku coś jeszcze! Jedenaście osobowości ze świata designu oddaje się do dyspozycji projektantów, twórców, młodych designerów, żeby w rozmowie w cztery oczy podzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem, poradzić, nakierować, zainspirować.
Spodobała mi się ta inicjatywa, bo zetknięcie z profesjonalistą i możliwość rozmowy o swoich pracach jest dla każdego twórcy świetnym doświadczeniem.

Teraz UWAGA!  Jeszcze 3 dni  trwa rejestracja chętnych na takie spotkanie. Wszystkie informację znajdują sie tutaj : przegląd portfolio

Spotkanie z wybrana osoba trwa pół godziny, a umówić się można zarówno z projektantami, jak i wydawcami czy wykładowcami.


Recenzentami są:
1. Sven Ehmann, Gestalten
2. Gian Luca Amadei, Blueprint
3. Grant Gibson, Crafts, Mark
4. Marek Cecuła, Kurator, Artysta
5. Tomek Augustyniak, Projektant
6. Edgar Bąk, School of Form
7. Jan Sukiennik, 137kilo
8. Anna Mikołajczyk, Mikomax
9. Małgorzata Szczepańska, Elle Decoration
10. Iwona Ławecka-Marczewska, Dobre Wnętrze
11. Hanna Szukalska, Architektura Murator
Wszystkie ważne informacje znajdziecie na stronie Festiwalu www.lodzdesign.com
Ja na twórcze rozmowy się nie załapuje, ale za prośbą Michała Chojnackiego - koordynatora przeglądu, postanowiłam wrzucić tą informację, jeśli nie dotarła ona do kogoś, kto być może tu zagląda i może być tym zdarzeniem zainteresowany. Polecam !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz